Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/51631 від 26.07.2010 р.

ТУУ-15.8-35431951-001:2009

ВІДЖАР®

дієтична добавка рослинного походження для нормалізації вуглеводного та ліпідного обміну при цукровому діабеті ІІ типу

ІНСТРУКЦІЯ

Форма випуску та склад: 30 капсул по 300 мг. Кожна капсула містить екстракти: дерева Віджайсар® (Pterocarpus Marsupium) – 68 мг, Азадирахти Індійської (Azadirachta Indica) – 50 мг, Момордики Харантської (Momordica Charantia) – 50 мг, Тиноспори Кордіфолії (Tinospora Cordifolia) – 33 мг, Кори Гвоздичника (Syzygium Cumini) – 33 мг, Куркуми Довгої (Curcuma Longa) – 33 мг, Джимнеми Сильвестре (Gymnema Sylvestre) – 33 мг.

Показання до застосування: рекомендується в раціонах дієтичного харчування при інсулінонезалежному цукровому діабеті ІІ типу з метою нормалізації рівню глюкози в крові та сечі, для запобігання розвитку ускладнень цукрового діабету та нормалізації рівню холестерину в крові, для профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій (дуже характерних для хворих на цукровий діабет через пригнічення імунітету), також може бути рекомендований в раціонах дієтичного харчування при хронічних запальних захворюваннях печінки та нирок, при порушеннях моторики шлунково-кишкового тракту та в якості засобу, що перешкоджає утворенню сечових каменів.

Рослинні екстракти, що відібрані за допомогою тривалих досліджень до складу препарату ВІДЖАР®, довели свої унікальні оздоровчі властивості багатовіковим досвідом використання в аюрведичній медицині, тому справедливо отримали свої другі назви: «рослинний інсулін», «селянська аптека», «божественне дерево» і т.п. Синергетичний ефект, який досягається об`єднанням цих екстрактів в препараті ВІДЖАР®, підсилює їх оздоровчі властивості.

Важливо послідовно дотримуватись збалансованої дієти та інших рекомендацій лікаря щодо режиму праці та відпочинку. В іншому випадку можливе суттєве зниження оздоровчого ефекту препарату.

Спосіб застосування та дози: дорослим по 1-2 капсули на день до прийому їжі. При складних формах захворювання дозу можна подвоїти за умови, якщо препарат добре переноситься. Рекомендований курс прийому – не менше трьох місяців.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, наявність великих каменів в жовчному міхурі та нирках.
Не рекомендується приймати препарат під час вагітності та в період лактації.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати в чистих приміщеннях, в сухому місці за температури до 25 °С.

 

Завантажити інструкцію